פיזיו בוסט

פיזיותרפיה ופילאטיס שיקומי

למי מאיתנו, לא כואב משהו? הגב, המרפק, הברך, הכתפיים, אבל הכאבים הקטנים האלה, הם לא גזירת גורל וכמו שרבים מכם למדתם על בשרכם, הם גם יכולים להחמיר ולהשבית אתכם, ואנחנו לא ניתן לזה לזה לקרות. לכן הוספנו לרשימת השירותים שלנו, את הפיזיו-בוסט; בית לפיזיותרפיה בכלל ופיזיותרפיית ספורט בפרט.

פיזיותרפיה היא מקצוע בריאות, שעוסק באבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. הפיזיותרפיסט.ית משתמש.ת בבדיקות אבחנתיות ונותנ.ת תרגילים מותאמים אישית למטופל, כדי לפתור בעיות במערכת השרירים, העצבים ואפילו בשלד.
בתחום הפיזיותרפייה, ישנה התמחות מיוחדת: פיזיותרפיית ספורט, שמתאפיינת בתקופת שיקום קצרה כדי להחזיר את הספורטאי לאימונים ולתחרויות כמה שיותר מהר. מבחינתנו, כל מתאמן שלנו מקבל, תמיד, יחס של ספורטאי מקצועי – תוכנית אימונים מקצועית אשר כוללת שילוב של 3 אלמנטים – אימוני ליבה, אימוני כוח ואימונים אירוביים שיחד משתלבים לכדי תוכנית אימונים מקצוענית כפי שמקבל כל ספורטאי מקצועי. בנוסף תזונאית ספורט מלווה אותו כדי להגיע למקסימום תוצאות ועכשיו גם פיזיותרפיה מותאמת אישית.

לא במקרה, הפיזיו בוסט, ממוקם בסטודיו שלנו לפילאטיס; על פי מחקרים רבים, הפילאטיס מספק פתרון מצוין לבעיות תנועה ולכן שילבנו את עולם הפיזיותרפיה עם עולם הפילאטיס השיקומי ואנחנו גאים להציג אותו בפניכם:

1. איתור ליקויים – אבחון המבוצע על ידי פיזיותרפיסטים מעולם הספורט – שעה שלמה בה נבחן כל שריר בגופך – נלמד איזה שרירים מפצים על פציעות וכו
2. סדרת טיפולים אישים – 1 על 1 עם פיזיותרפיסט שידאג ללמד אותך מה הן התרגילים המדויקים עבורך על מנת לשקם תנועה ייצוב וחוזק
3. סדרת אימונים קבוצתיים שיעזרו לך לחזור לשגרה במהרה – כן, שיקום לא חייב להיות עניין פרטני. הפיזיותרפיסטיות שלנו, שהן גם מדריכות פילאטיס – משתפות את המדריכות את המאמנות שלנו בתרגילים הספציפיים שמתאימים למטופלים שלנו והמדריכות ידאגו לעבוד עם המטופלים בדיוק על מה שמתאים להם.

זו הדרך שבה אנחנו סוגרים את המעגל הטיפולי של אבחון – טיפול פרטני – וטיפול קבוצתי לחיזוק ומניעת הפציעה הבאה.

בקיצר, השאירו פרטים ונתאם לכם את הצעד הראשון לבניית גוף בריא יותר.

סיקרנתם אותי, בואו נתקדם

תודה, קיבלנו את הפרטים
כבר מתקשרים!