מה זה בוסט?

בוסט הוא בית שנבנה במטרה לשנות את כל הדרך בה עובדת תעשיית הכושר בארץ ובעולם. נשמע קצת מוגזם, אנחנו יודעים, אבל תרשנו לנו להוכיח לכם אחרת.

במהלך הקריירה שלנו, הבנו בדיוק מה לא עובד לרוב האנשים במודל חדרי הכושר והחלטנו לתקן את זה. לא עוד תוכנית אימונים כללית, לא עוד ניצול אפסי של המנוי ומעכשיו הדרכה צמודה לכל צעד וצעד מבלי לקרוע את הכיס באימונים אישיים יקרים.

ראשית, תכירו את המצפון החדש שלכם – הפושריות שלנו. תפקידן העיקרי הוא לוודא שאתם מנצלים את המנוי שלכם ובאמת מגיעים להתאמן. כי אין דבר שמבאס אותנו יותר מאשר מתאמן שלא מגיע. חוץ מזה הן גם ידאגו שתקבלו את היחס המעולה שמגיע לכם. בטלפון, מייל, וואטסאפ או כל דרך אחרת שתהיה לכם נוחה.

מיד אחרי אימון הניסיון אצלנו, כל מתאמן שמגיע לבוסט, מתחיל את המסע שלו איתנו בפגישה אישית עם אחד מהמנהלים המקצועיים שלנו.

בפגישה (פגישת מדד הבוסט בשמה המקומי) אנחנו מאפיינים יחד מהם הצרכים, הרצונות והזמינות של המתאמן, כן כן אנחנו נכנסים לכם לקרביים. רק דרך היכרות מלאה ומקצועית אנחנו יכולים לבנות עבור כל אחד תוכנית אימונים שמתאימה בדיוק לו. בפגישה נבחר אילו מבין 15 סוגי האימונים שאנו מציעים, מתאימים בדיוק לכם ולצרכים שלכם. בדיוק כפי שנהוג לאמן ספורטאים מקצועיים, נשלב בין האלמנטים הגופניים שלנו: אימוני כוח, ליבה ואירובי, כדי שתקבלו גוף אחד מושלם.

האמת שאם כבר, אז בוסט הוא צוות מאמנים אישיים שמלווים אותך בכל צעד וצעד. כל מאמן מתמחה בתחומו והשילוב ביניהם מייצר יתרון אדיר על פני כל מאמן אישי בודד. מאמן טוב ככול שיהיה, לרוב יידע לעבוד איתכם על אלמנט אחד בלבד.

הרי לא ראיתם באדי בילדר שמלמד עמידת ראש ביוגה או רקדנית בלט שמלמד משקולות נכון? התוצאות המצוינות של המתאמנים שלנו מאשרות שהשיטה עובדת. לגמרי.

כל האימונים בבוסט מתקיימים בקבוצות קטנות, מה שמאפשר למאמנים שלנו לתת יחס אישי אמיתי, תיקון תנועתי וביטחון שאתם מתאמנים בצורה חכמה ומקצועית.

חוץ מהעובדה שאנחנו נכנסים לכם לקרביים, אנחנו נכנסים לכם גם ללב, לא כדימוי שמבטא אהבה, אלא ממש ללב. בתחילת האימון תקבלו מאיתנו רצועת דופק שתאפשר למאמן שלכם לראות שאתם מתאמנים נכון, לא מוותרים לעצמכם מצד אחד, ומצד שני לא דוחפים את עצמכם לאימון יתר.

ואם חשבתם שנעצור בלהכיר את לוח הזמנים שלכם, או את קצב הלב שלכם, אז יש לנו עוד חדשות, גם לפה שלכם ניכנס.
יחד עם התזונאית הקלינית שלנו שבפגישת ההיכרות הראשונית תכיר אתכם, תלמד מה אתם אוכלים ומתי. היא גם תיתן המלצות אישיות לתפריט מאוזן יותר (אל תדאגו אנחנו לא בקטע של חסה בלבד). במידה ותרצו היא תמשיך ללוות אתכם בפגישה אישית חודשית (ללא תשלום!) תעקוב אחר הרגלי האכילה שלכם, תמליץ בהתאם או סתם תעבור איתכם על המנות המומלצות מהמסעדה האהובה עליכם.

בקיצור, הגיע הזמן שתשקיעו בעצמכם.

אתם רק צריכים להגיע לאימון ניסיון ואנחנו ניקח את זה משם.

סיקרנתם אותי, בואו נתקדם

תודה, קיבלנו את הפרטים
כבר מתקשרים!