fbpx

FAQ

שאלות ותשובות

ברור. אנחנו בBoost עוברים תהליך אישי עם כל אחד ואחת מהמתאמנים שלנו. לכן בתור התחלה, לאחר שתצטרפו לקהילה שלנו, יפגשו אותך המנהלים המקצועיים של הסטודיו לפגישה בשם ׳מדד BOOST’. במהלכה הם יכירו אתכם, ילמדו קצת על החיים שלכם ויבנו לכל אחד ואחת תכנית אימונים שמותאמת אישית לאורח החיים שלכם. בתכנית ימליצו לך אילו אימונים לבצע, על מה לשים דגש ואיך להתנהל בסטודיו. בנוסף, במהלך כל אימון המאמנת או המאמן יתאימו לך את רמת השיעור. כך כל מתאמן מבצע את האימון באופן שמתאים לצרכים וליעדים שלו ומקבל חוויה של אימון אישי בתוך קבוצה.
אצלנו בבוסט, אין אותיות קטנות. ברכישת מנוי, המחיר החודשי כולל מעקב מקצועי בתוך האימונים, בניית תכנית אימונים אישית, ליווי חודשי על-ידי תזונאית קלינית וצוות פושינג שידאג שבאמת תגיעו להתאמן. ברכישת כרטיסייה, המחיר כולל הכל, למעט פגישות תזונה. אל דאגה, גם על זה חשבנו. לפגישות תזונה במסגרת כרטיסייה ניתן לרכוש כרטיסיית תזונה, או פגישות בודדות. כך תקבלו את כל המעטפת שבנינו לכם בצורה שמותאמת במיוחד עבורכם.
ניתן להתאמן החל מגיל 18.
ניתן להגיע לשיעורים בודדים בעלות של 99₪.
תלוי בסוג המנוי - במנויים החודשיים אין התחייבות ואין דמי ביטול. המנויים בBOOST מתחדשים כל חודש, דרך חיוב קבוע של כרטיסי האשראי בהתאם לסוג המנוי. אם תרצו לבטל, כל מה שנרצה זו התראה של 30 יום מראש.
במנויים שנתיים אנחנו מעניקים הנחה משמעותית שתלויה בהתחייבות להתאמן איתנו יחד שנה שלמה. (אבל אל דאגה, אם מאיזשהי סיבה תחליטו להפסיק להתאמן - אין דמי ביטול, אלא רק התקזזות על ההנחה שקיבלתן.ם.
כמובן! מרכז הסטודיו נקרא ׳סושיאל׳, שם תוכלו להתפנק עוד כמה דק׳ לפני האימון, או לנוח אחרי. הפושריות וצוות המשרד תמיד פה לדבר ולייעץ, גם סתם על החיים. כך גם תוכלו להכיר מתאמנים נוספים ותתחברו לקהילה של BOOST!
חשוב לנו שיהיה לכם נוח, לכן בנינו בסטודיו מקלחות ופינת התארגנות שמצוידות בכל מה שתצטרכו. יחכו לכם, סבון, פן וקרמים לטיפוח. בנוסף, הצבנו לוקרים כדי שתוכלו לשמור על החפצים שלכם במהלך האימון בצורה מסודרת ונוחה.
כדי שתוכלו לשלוט בלו״ז שלכם ולהתאמן מתי שנוח לכם, בנינו את המערכת בצורה גמישה ויצרנו אפליקציה שתעשה לכם חיים קלים. לוח השעות מציג את השיעורים בטווח זמן של שבוע קדימה, כך אתם יכולים להזמין את האימונים האהובים עליכם מבלי לחכות לרגע האחרון. לא הספקתם להזמין? יש רשימת המתנה. חשוב לנו שתגיעו לסטודיו, לכן ברגע שתשובצו מהרשימה, האפליקציה תתריע ותבקש שתאשרו הגעה.
חשוב לנו שתרגישו בנוח. לכן, בכל מקרה של היעדרות תוכלו להקפיא את המנוי לתקופת הזמן בה לא תתאמנו. במנויים תקבלו את תקופת הזמן ללא תוספת תשלום בסוף המנוי ובכרטיסיות נאריך את תוקף הכרטיסייה ע״פ אורך ההקפאה. ניתן לצבור עד 14 יום הקפאות בשנה.
כמובן. חשוב לנו שתקבלו מעטפת שמותאמת לכם, ושתעבדו על כל אלמנט בצורה הכי נוחה עבורכם. לכן, התזונאית שלנו תיפגש איתך אחת לחודש לפגישות מעקב רציפות שמטרתן להתאים לך את התפריט הנכון והטוב ביותר. העובדה שהיא חלק מצוות הסטודיו, היא היתרון שלך. היא מכירה את תכנית האימונים שלך ויודעת להתאים את ההמלצות והתפריט בצורה מקצועית יותר. חשוב לנו להתאים את עצמנו לאורח החיים שלך ולכן, גם התפריט התזונתי שמקבלים המתאמנים שלנו, מותאם לבקשות הייחודיות שלהם.
בכדי לדאוג שבאמת תגיעו, האפליקציה שלנו תתריע לכם מידי יום, בשעה 20:00 על אימון שקבעתם ליום שלמחרת. ביטול שיעורים אפשרי עד 21:00 בערב שלפני האימון ובמקרים חריגים, מומלץ לדבר עם צוות הבוסטיות בסטודיו.
סביב רחוב הארבעה נמצאים מגוון חניונים מסודרים שנמצאים במרחק הליכה קצר מהסטודיו; חניון קניון האופנה TLV, חניון גבעון, חניון מפעל הפיס וחניון שרונה מרקט. עבור רוכבי האופניים והקורקינטים, תחכה בקומת הכניסה לסטודיו עמדה מסודרת.
סביב רחוב פינסקר ניתן למצוא חניונים קטנים ויש אחד ממש 10 מטרים מהכניסה לסטודיו. ניתן לקשור אופניים וקורקינטים במתקן שהצבנו בכניסה לסטודיו.
חשוב לנו לשמור על הסדר עבור המתאמנים שלנו וכמובן, עבור המאמנים. לכן, אנחנו תמיד ממליצים להגיע מספר דקות לפני השיעור, כך גם ניתן לשתות קפה, או לנוח ולהתחיל את השיעור באווירה טובה. אם זה לא בשליטתכם, ניתן יהיה להיכנס עד 5 דק׳ מתחילת השיעור.
כרגע מתקיימים 14 סוגים שונים של אימונים שנוגעים באלמנטים של כוח, אירובי וליבה. דרך התפריט באתר, הגיעו לעמוד "אימונים" ושם תוכלו לקרוא על כל אחד מהאימונים. בנוסף אנחנו מוסיפים אימונים חדשים כל הזמן ככה שאף פעם לא ישעמם לכם :)

ממש לא. אנחנו לא מאמינים בכל הטריקים האלה.
מה פתאום? מה התחתנתם איתנו?
הוראת קבע בכרטיס האשראי שלכם. כזו שלא תתפוס לכם מסגרת מעבר לחיוב החודשי שלכם.
ועוד איך! החל ממנויים לכלל עובדי החברה, דרך אימונים סגורים לעובדים בלבד ועד הפקת אירועי חברה שכוללים כיבוד אימונים ומתנות לעובדים. לפרטים מוזמנים לפנות אלינו ישירות בתיבת ה"צור קשר"

סיקרנתם אותי, בואו נתקדם

תודה, קיבלנו את הפרטים
כבר מתקשרים!
נסו איתנו חודש ראשון ב:

50% הנחה

כמה אימונים שתרצו

חודש שלם – בהנחה חד פעמית

ללא התחייבות וכוכביות

בואו להיות בוסטיז לחודש אחד

ואנחנו נדאג שתתמידו!