אירובי

"פעילות אירובית היא פעילות הכוללת מאמץ גופני תת-מרבי המפעיל קבוצות שרירים גדולות לזמן ממושך. לעוסקים בספורט ולחובבנים קיים מגוון רחב של פעילויות אירוביות כגון: הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה, סקי, זומבה ועוד.

הפעילות האירובית מעלה את צריכת החמצן בגוף ומגבירה את קצב הלב שמספק את החמצן הדרוש לשרירים. בשונה מפעילות אנאירובית, הפעילות האירובית נעשית תוך שימוש בחמצן."

בכל אופן, ככה וויקפדיה מגדירה כושר אירובי.

בשורה התחתונה, אימוני האירובי שלנו, יעזרו לכם לעלות במדרגות בלי לעשות בושות. לרוץ אחרי הילד בפארק בלי להתעלף לרקוד כל החתונה בלי לנוח ובאופן כללי להרגיש טוב עם עצמכם.

האמת שהגוף שלנו אחרי אימון אירובי מתפקד כמו דילר חוקי לגמרי, הוא מתגמל אותנו ב"סמים טובים", או בשמם המקצועי "הורמונים". אחרי כל אימון הוא נותן שוט של אנדרופונים למוח. על הדרך הוא מסייע  בשליטה על לחץ דם, חיזוק שרירים, שיפור מצב הרוח , שיפור תפקוד הלב והמערכת החיסונית, ועוד.

HIIT POWER BOOST

מכירים את זה ששורף לכם? יש אנשים שנהנים מזה. אם זה אתם, אתם מוזמנים לבוא להישרף ולשרוף יחד באימון אינטרוולים בעצימות גבוהה. מנוחות קצרות, כדי לחזק את סבולת הלב ולשרוף כמה שיותר, קורע אבל משתלם. מישהו יודע מה הטלפון של מכבי אש?

HARDCORE

אימון ייחודי ובלעדי רק לבוסט. בואו להכיר את הדברים שלא ידעתם שאפשר לעשות עם גומיות.
מדובר באימון אינטנסיבי עם גומיות בחוזקים והתנגדויות שונות – לאנשים שאוהבים אימונים קשוחים.
מה יש בזה? עבודה על שרירי הליבה , העלאת דופק, ואימון אינטרוולים

HIIT

אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה המלווה באביזרים קלאסיים. 50 דקות של עבודה מאומצת בדופק גבוה עם מנוחות קצרות על מנת להעלות ולהוריד את קצב פעימות הלב מספר פעמים במהלך האימון. אז אם בא לכם לב גדול וחזק, כזה שלא עושה לכם את המוות כשעולים לקומה שלישית במדרגות. בואו.

HIIT EXTREME

25 דקות של אימון בעצימות גבוהה, גבוהה מאוד! הפסקות קצרות במיוחד של כמה שניות בין אינטרוול לאינטרוול. נשבעים שכזה עוד לא ראיתם ובטח לא הרגשתם. סמכו עלינו, הייתם זוכרים.
באימון נעבוד אך ורק עם משקל גוף וללא אביזרים כלל.
בתום 25 הדקות האלו, נפנק את הגוף ב20 דקות נוספות של מתיחות ארוכות ואיכותיות על מנת להאריך את השרירים שלנו.

SURFSET BURN

תגבירו את הווליום כי אנחנו קופצים למים. אימון אינטנסיבי ודינאמי על גלשן שידאג שתעלו במדרגות מבלי להתנשף, ישפר את שיווי המשקל והקורדינציה שלכם ויוציא לכם את השרירים האלה שמחזיקים את הבגד ים. יחד עם אביזרי כושר והתנגדות נוספים אנחנו נדאג שאתם יוצאים מהשיעור במצב נוזל.

SURFSET BLEND

לגלוש מחוץ למים – התוכנית המתקדמת ביותר אשר משלבת את כלל התרגילים ושמה דגש מיוחד על שילוב מרובה של תנועות הגלישה והחתירה כגון קפיצה על גלשן, חתירה, צלילה מתחת לגלים ועוד. תוכנית זו משלבת אלמנטים של שיווי משקל, כוח ואינטרוולים בעצימות גבוהה לאימון כולל ומאתגר של כל הגוף.

POWER BOXING

יצרנו עבורכם אימון שמשלב אגרוף קלאסי מול שק, עם אימון כוח על ספסל. אגרוף שמשלב את האגרסיביות של החבטה, עם אלגנטיות ודיוק. כן, זה הולך לא להיות קל וכדי להגיע מוכנים לזירת הקרב, תתכוננו לעבוד קשה.

HIIT BOXING

45 דקות של אירובי טהור! אווירת מסיבה שמשלבת בין אגרופים על השק לתרגילים אירוביים באינטרוולים עוצמתיים שיוציאו לכם את הנשמה. האימון מתאים לכל מי שרוצה לשפר את קצב הלב ונהנה מאדרנלין זורם בעורקים שלו.

סיקרנתם אותי, בואו נתקדם

תודה, קיבלנו את הפרטים
כבר מתקשרים!