fbpx

אירובי

"פעילות אירובית היא פעילות הכוללת מאמץ גופני תת-מרבי המפעיל קבוצות שרירים גדולות לזמן ממושך. לעוסקים בספורט ולחובבנים קיים מגוון רחב של פעילויות אירוביות כגון: הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה, סקי, זומבה ועוד.

הפעילות האירובית מעלה את צריכת החמצן בגוף ומגבירה את קצב הלב שמספק את החמצן הדרוש לשרירים. בשונה מפעילות אנאירובית, הפעילות האירובית נעשית תוך שימוש בחמצן."

בכל אופן, ככה וויקפדיה מגדירה כושר אירובי.

בשורה התחתונה, אימוני האירובי שלנו, יעזרו לכם לעלות במדרגות בלי לעשות בושות. לרוץ אחרי הילד בפארק בלי להתעלף לרקוד כל החתונה בלי לנוח ובאופן כללי להרגיש טוב עם עצמכם.

האמת שהגוף שלנו אחרי אימון אירובי מתפקד כמו דילר חוקי לגמרי, הוא מתגמל אותנו ב"סמים טובים", או בשמם המקצועי "הורמונים". אחרי כל אימון הוא נותן שוט של אנדרופונים למוח. על הדרך הוא מסייע  בשליטה על לחץ דם, חיזוק שרירים, שיפור מצב הרוח , שיפור תפקוד הלב והמערכת החיסונית, ועוד.

HIIT POWER BOOST

מכירים את זה ששורף לכם? יש אנשים שנהנים מזה. אם זה אתם, אתם מוזמנים לבוא להישרף ולשרוף יחד באימון אינטרוולים בעצימות גבוהה. מנוחות קצרות, כדי לחזק את סבולת הלב ולשרוף כמה שיותר, קורע אבל משתלם. מישהו יודע מה הטלפון של מכבי אש?

HARDCORE

אימון ייחודי ובלעדי רק לבוסט. בואו להכיר את הדברים שלא ידעתם שאפשר לעשות עם גומיות.
מדובר באימון אינטנסיבי עם גומיות בחוזקים והתנגדויות שונות – לאנשים שאוהבים אימונים קשוחים.
מה יש בזה? עבודה על שרירי הליבה , העלאת דופק, ואימון אינטרוולים

HIIT

אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה המלווה באביזרים קלאסיים. 50 דקות של עבודה מאומצת בדופק גבוה עם מנוחות קצרות על מנת להעלות ולהוריד את קצב פעימות הלב מספר פעמים במהלך האימון. אז אם בא לכם לב גדול וחזק, כזה שלא עושה לכם את המוות כשעולים לקומה שלישית במדרגות. בואו.

SURFSET BURN

תגבירו את הווליום כי אנחנו קופצים למים. אימון אינטנסיבי ודינאמי על גלשן שידאג שתעלו במדרגות מבלי להתנשף, ישפר את שיווי המשקל והקורדינציה שלכם ויוציא לכם את השרירים האלה שמחזיקים את הבגד ים. יחד עם אביזרי כושר והתנגדות נוספים אנחנו נדאג שאתם יוצאים מהשיעור במצב נוזל.

BOOST BOXING

יצרנו עבורכם אימון שמשלב אגרוף קלאסי מול שק, עם אימון כוח בעזרת משקולות. אגרוף שמשלב את האגרסיביות של החבטה, עם אלגנטיות ודיוק. כן, זה הולך לא להיות קל וכדי להגיע מוכנים לזירת הקרב, תתכוננו לעבוד קשה.

LIFT

אימון אירובי מאתגר שנועד לשפר את סיבולת השרירים ואת סיבולת הלב והריאות שלנו. במהלך האימון נעבוד עם משקולות בכדי לייצר התנגדות לקבוצות השרירים הגדולות שלנו. נשתמש במשקלים נמוכים ובמספר חזרות גדול לכל תרגיל. כך נשפר את יכולת השרירים לספוג חמצן רב יותר ונשפר את היכולת שלהם לעבוד הרבה זמן. כשהלב גדול הוא זקוק למספר פעימות קטן יותר בכדי לפזר חמצן לגוף ובכך נראה שיפור בחיי היומיום שלנו. המאמנים המצוינים שלנו, המוזיקה והאורות ישכיחו את הקושי והאימון הזה לגמרי הולך להרים לכם !

סיקרנתם אותי, בואו נתקדם

תודה, קיבלנו את הפרטים
כבר מתקשרים!
נסו איתנו חודש ראשון ב:

50% הנחה

כמה אימונים שתרצו

חודש שלם – בהנחה חד פעמית

ללא התחייבות וכוכביות

בואו להיות בוסטיז לחודש אחד

ואנחנו נדאג שתתמידו!